O MNIE

Cześć! Jestem Viola i od ponad 3 lat, razem ze wspierającymi blog ekspertami, dzielę się wiedzą, opinią i inspiracjami kulinarnymi. Czytając nasze wpisy poznasz podstawowe i zaawansowane informacje z zakresu zdrowego odżywiania. Znajdziesz tutaj teksty merytoryczne, przepisy kulinarne, recenzje produktów, restauracji i książek, a także trochę motywacji i prawdziwych historii. Rozgość się - ten blog powstał dla Ciebie!

SOCIAL media

Instagram Feed

DIETA POD OKIEM DIETETYKA

DIETA POD OKIEM DIETETYKA

REKLAMY PARTNERÓW BLOGA

EKSPERCKI BLOG DLA WYJĄTKOWO DOCIEKLIWYCH
Sałatka grecka w wersji pro

Sałatka grecka w wersji pro

Klasyczna sałatka grecka z nutą mojej inwencji twórczej!

Składniki:

– 2 garści mieszanki sałat

– garść pomidorków koktajlowych

– czubata łyżka oliwek (najlepsze te nadziewane anchois)

– 4 plastry cukinii

– 1/2 opakowania kremowej fety o obniżonej zawartości tłuszczu

– 2 suszone pomidorki

– kilka liści bazylii

– łyżka oleju lub oliwy – ja użyłam tego nowego oleju smakowego kujawski z czosnkiem, pomidorami suszonymi i bazylią

Przygotowanie:

Wszystkie warzywa umyć, osuszyć i pokroić. Sałaty porwać i ułożyć równomiernie na talerzu, pomidorki pokroić na połówki, cukinię pokroić w paski, pomidory suszone także. Sałatę posypać resztą warzyw, oliwkami, pokruszoną w palcach fetą. Całość polać smakową oliwą lub zwykłym olejem i ulubionymi ziołami. Udekorować listkami bazylii.

Szczerze polecam!

Viola Urban

Ocenia Okiem Dietetyka od 3 lat. Z zawodu dietetyk, z zamiłowania poszukiwacz kulinarnych rewolucji, z doświadczenia copywriter i social media ninja. Lubi inspirować do lepszego jedzenia i aktywności fizycznej. W wolnych chwilach biega i szuka dobrego jedzenia na mieście razem z przyjaciółmi. "Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu"

O MNIE

Cześć! Jestem Viola i od ponad 6 lat, razem ze wspierającymi blog ekspertami, dzielę się wiedzą, opinią i inspiracjami kulinarnymi. Czytając nasze wpisy poznasz podstawowe i zaawansowane informacje z zakresu zdrowego odżywiania. Znajdziesz tutaj teksty merytoryczne, przepisy kulinarne, recenzje produktów, restauracji i książek, a także trochę motywacji i prawdziwych historii. Rozgość się - ten blog powstał dla Ciebie!

social media

Instagram

KUP MOJĄ DRUGĄ KSIĄŻKĘ

PATRONAT OKIEM DIETETYKA

kategorie bloga

DIETA POD OKIEM DIETETYKA

×