Okiem Dietetyka szuka dietetyka!

Okiem Dietetyka szuka dietetyka!

Szukamy dokładnej, zorganizowanej i komunikatywnej osoby, której głównym zadaniem będzie prowadzenie podopiecznych pod Okiem Dietetyka.

Jeśli jesteś dietetykiem z dobrym wyczuciem smaku, nastawionym na indywidualną pomoc innym i chcesz współtworzyć z nami poradnię online – koniecznie zapoznaj się z warunkami aplikacji!

O marce

Okiem dietetyka to marka stworzona dla ludzi, którzy nie chcą wybierać pomiędzy smakiem a zdrowiem. Tworzymy teksty dla dynamicznych osób, które w swoim zabieganym życiu chcą dokonywać lepszych wyborów, na nowo rozbudzić w swojej kuchni uwielbienie do gotowania i wygospodarować kilka chwil na aktywność fizyczną oraz celebrację posiłków. Piszemy dla osób, które szukają treści z potwierdzonymi naukowo informacjami. Nadrzędną cechą tworzonych przez nas treści jest reprezentowanie wysokiej jakości, pełnego profesjonalizmu i przywiązywaniem uwagi do detali. Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Najbliższym planem rozwoju działalności jest zapewnienie odbiorcom indywidualnej opieki dietetycznej, by jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Niestety brakuje nam rąk do pracy, żeby zająć się wszystkim, dlatego właśnie Ty możesz nam w tym pomóc! 

Kto stoi za Okiem Dietetyka?

Autorką bloga jest Viola Urban, zbieraczka zawodów z bogatym doświadczeniem. Zajmuje się wszystkim – od pisania książek, kulinariów, copywritingu, przez fotografię kulinarną, szkolenia i marketing. Ma milion pomysłów na minutę, a jednocześnie potrafi ubrać je w konkretną wizję marki. Jej domeną jest dokładność i skrupulatność. Lubi jak wszystko jest idealnie dopięte na ostatni guzik. Żyje w przekonaniu, że każdy z nas może robić ważne rzeczy i spełniać się zawodowo bez ryzyka wypalenia i frustracji. Dzięki umiejętności indywidualnego spojrzenia wie, że ludzie są obdarzeni unikalnym zestawem temperamentu, osobowości i wrodzonych talentów, który sprawia, że możemy robić różne rzeczy w różny sposób i czerpać radość z naprawdę przeróżnych zadań. Dlatego do swojej firmy szuka nieprzypadkowych pracowników, którzy będą w pełni wyzwalać swój potencjał.

Niedawno do zespołu dołączyła prawa ręka Violi – Zosia. Zosia, ze względu na mocne nastawienie na realizację planu działania i osiąganie celu, jest cichym ogarniaczem Okiem Dietetyka. Pilnuje terminów, skutecznie popycha sprawy do przodu i sprawia, że rzeczy się dzieją. Z tego powodu praca na stanowisku dietetyka będzie wiązała się również ze ścisłą współpracą z Zosią.

Kogo szukamy?

Poszukujemy godnej zaufania osoby, która jest zorientowana na pomoc innym. Chcemy, by była dobrym rozmówcą i potrafiła znaleźć słowa wspierające i budujące zrozumienie dla myśli i uczuć innych. Cenną umiejętnością będzie zdolność dostosowania swojego podejścia do charakteru każdej osoby. Idealny kandydat to taka osoba, która potrafi z zaangażowaniem wykonywać swoją pracę, ma wysoką inteligencję emocjonalną i umiejętności interpersonalne. Doświadczenie lub wykształcenie czy kursy w kierunku psychodietetycznym będą tutaj dużym plusem.

Ze względu na zdalny charakter wykonywania pracy, szukamy osoby, która jest samodzielna i potrafi się zorganizować w taki sposób, by efektywnie wypełniać swoje zadania. Mniejszy wymiar etatu ma na celu umożliwienie pracy studentom. Idealny kandydat to właśnie student ostatnich lat dietetyki o proaktywnym działaniu.

Podstawą naszej współpracy jest uporządkowane i terminowe działanie, a także dokładność i skrupulatność. Zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, więc konieczne jest nastawienie na uzyskiwanie dobrych rezultatów. Cenimy gotowość do ciągłego uczenia się. Jeśli nie spełniasz kryteriów w 100%, jednak wykazujesz chęć, by nadrobić niewielkie braki, nie obawiaj się – jesteśmy otwarte na rozpoczęcie współpracy! Niezwykle ważną cechą jest zorientowanie na rozwiązanie – zamiast słuchania o potencjalnych problemach wolimy od razu myśleć o usprawnieniach i możliwościach.

Pracujemy na programie dietetycznym Kcalmar. Jeśli go znasz i lubisz na nim pracować, z pewnością będzie Ci łatwiej. Okiem Dietetyka jest znane z odżywczych i smacznych posiłków. Nie musisz być pasjonatem siedzenia długich godzin w kuchni, ale dobre wyczucie smaku idzie u nas w parze z dobrym zbilansowaniem potraw. Stawiamy na to, żeby jadłospis brał pod uwagę możliwości i oczekiwania podopiecznych i tego samego oczekujemy od Ciebie.

Zakres obowiązków

 • analizowanie ankiet podopiecznych
 • przeprowadzanie konsultacji z podopiecznymi
 • przygotowywanie indywidualnych jadłospisów
 • rozbudowywanie bazy potraw Okiem Dietetyka

Czego oczekujemy?

 • umiejętności sprawnego układania jadłospisów na podstawie szczegółowej ankiety oraz konsultacji z podopiecznym
 • dobrego wyczucia smaku
 • znajomości programu dietetycznego Kcalmar lub gotowości do nauczenia się jego obsługi
 • mile widziane wyniki testu Gallupa i dobra znajomość marki Okiem Dietetyka
 • mile widziany status studenta

Jakich cech poszukujemy?

 • spostrzegawczość – zauważasz i wyczuwasz indywidualne cechy i emocje ludzi, potrafisz wspierać ich potencjał
 • komunikatywność – nie masz trudności ułożyć myśli w słowa
 • odpowiedzialność – wywiązujesz się z tego, co zdeklarowałeś się zrobić
 • terminowość i dokładność – potrafisz pracować w uporządkowany sposób
 • zorientowanie na rozwiązanie – skutecznie znajdujesz odpowiedzi na pytania o to, co nie działa i jak to naprawić

Co oferujemy?

 • pracę zdalną w wymiarze 70-90h miesięcznie z perspektywą zwiększenia ilości przepracowanych godzin wraz z rozbudową bazy podopiecznych
 • wszystkie niezbędne narzędzia
 • elastyczne godziny pracy
 • wsparcie merytoryczne w przypadku trudnych przypadków klinicznych
 • dostęp do szerokiej bazy potraw Okiem Dietetyka
 • możliwość zaznajomienia z zapleczem pracy online
 • w dłuższej perspektywie szansę na poszerzenie zakresu obowiązków

Nie aplikuj, jeśli…

 • nie masz możliwości pracy z domu
 • nie lubisz lub nie potrafisz układać indywidualnych jadłospisów
 • nie wiesz jak samodzielnie zorganizować swoją pracę i lubisz, gdy ktoś stoi Ci nad głową
 • jesteś doświadczonym dietetykiem i bardziej niż na pracy u kogoś zależy Ci na budowaniu własnej marki

Harmonogram rekrutacji

https://forms.gle/UZvCq4WGvTbU7xVX8

Website | + posts

Mam na imię Viola Urban i wyzwolę w Tobie apetyt na zdrowe odżywienie. Od ponad 10 lat, razem ze wspierającymi blog ekspertami, dzielę się wiedzą, opinią i inspiracjami kulinarnymi. Czytając nasze wpisy poznasz podstawowe i zaawansowane informacje z zakresu zdrowego odżywiania i nauczysz się gotować naprawdę smacznie. Znajdziesz tutaj teksty merytoryczne, przepisy kulinarne, recenzje produktów, restauracji i książek, a także trochę motywacji i prawdziwych historii. Rozgość się - ten blog powstał dla Ciebie!

Wioleta Urban

Mam na imię Viola Urban i wyzwolę w Tobie apetyt na zdrowe odżywienie. Od ponad 10 lat, razem ze wspierającymi blog ekspertami, dzielę się wiedzą, opinią i inspiracjami kulinarnymi. Czytając nasze wpisy poznasz podstawowe i zaawansowane informacje z zakresu zdrowego odżywiania i nauczysz się gotować naprawdę smacznie. Znajdziesz tutaj teksty merytoryczne, przepisy kulinarne, recenzje produktów, restauracji i książek, a także trochę motywacji i prawdziwych historii. Rozgość się - ten blog powstał dla Ciebie!

Newsletter Okiem Dietetyka

.

KUP MOJĄ NAJNOWSZĄ KSIĄŻKĘ

DIETA POD OKIEM DIETETYKA

×